Загиблих лисичан годинами неможливо було забрати з вулиць: на Луганщині після обстрілів росіян багато пожеж. Є загиблі й пораненіШкола, нафтове сховище, десятки будинків Сєвєродонецька та Лисичанська охоплені вогнем росіян, постраждалих і загиблих лисичан годинами неможливо було забрати з вулиць.

Про наслідки ворожих дій 30 та 31 березня повідомив очільник Луганської ВЦА Сергій Гайдай.

Загиблих лисичан годинами неможливо було забрати з вулиць: на Луганщині після обстрілів росіян багато пожеж. Є загиблі й поранені, фото-1Без врахування учорашніх ранкових обстрілів, у Лисичанську від вогню росіян запалали 9 житлових будинків, у Сєвєродонецьку - 5 та школи, у Рубіжному – 1. Низка будинків пошкоджена без займань.

Загиблих лисичан годинами неможливо було забрати з вулиць: на Луганщині після обстрілів росіян багато пожеж. Є загиблі й поранені, фото-2"Росіяни б’ють зі всіх видів важкого озброєння. Якщо раніше в Лисичанську люди почували себе більш-менш безпечно, у порівняні із ситуацією в інших містах області, то учора, певно, не залишилося жодного мікрорайону, куди би не влучив «руський мир». Кожна із трьох основних частин населеного пункту потерпала від артилерії та градів. Рахунок зруйнованих будинків йшов на десятки. Як і постраждалих. Дві людини загинули, двоє дітей у важкому стані", - повідомив Гайдай.

Загиблих лисичан годинами неможливо було забрати з вулиць: на Луганщині після обстрілів росіян багато пожеж. Є загиблі й поранені, фото-3Загиблих лисичан годинами неможливо було забрати з вулиць: на Луганщині після обстрілів росіян багато пожеж. Є загиблі й поранені, фото-4Загиблих лисичан годинами неможливо було забрати з вулиць: на Луганщині після обстрілів росіян багато пожеж. Є загиблі й поранені, фото-5Загиблих лисичан годинами неможливо було забрати з вулиць: на Луганщині після обстрілів росіян багато пожеж. Є загиблі й поранені, фото-6

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW