Росія ховає дві сотні бійців і має проблеми з військовою технікою – зведення ЗСУРосія продовжує нести чималі втрати у війні проти України. Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє, що 28 березня у 83-й окремій десантно-штурмовій бригаді прощалися з двома сотнями загиблих військовослужбовців.

Про це йдеться в оперативній інформації Генштабу ЗСУ станом на 18:00 середи 30 березня.
"Противник продовжує зазнавати значних втрат. За наявною інформацією, 28 березня, в пункті постійної дислокації 83-ї окремої десантно-штурмової бригади пройшла церемонія прощання з загиблими військовослужбовцями. Їх число орієнтовно складає 200 осіб", - повідомляють у Генштабі.

Також, за даними Генштабу, у російських окупантів є проблеми з військовою технікою.
 "Ворог має суттєві труднощі з введенням до бойового складу техніки, що знімається з довгострокового зберігання. Так, за наявною інформацією, у 163-у танковому полку зі складу 150-ї мотострілецької дивізії виявлено значну кількість непрацездатної техніки. Противником розглядається можливість транспортування несправної техніки на тимчасово окуповані території Донецької області за допомогою тягачів, для подальшого її відновлення", - зазначають у повідомленні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW