У Полтавській обласній раді припинила існування фракція ОПЗЖФракція політичної партії «Опозиційна платформ За життя» у Полтавській обласній раді припинила своє існування у зв’язку із виходом з її складу усіх депутатів. Відповідне звернення депутатів оприлюднив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Згідно із інформацією на сайті обласної ради більшість депутатів від ОПЗЖ вже увійшли до складу депутатської групи "За Полтавщину".

Нагадаємо, 15-го березня Верховна Рада припинила повноваження колишнього нардепа від ОПЗЖ Іллі Киви.

6-го березня Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова повідомила Киві про підозру у вчиненні державної зради.Після цього у міського голови Олександра Мамая вимагали звільнити із міської ради доньку Киви – Катерину Киву, яка очолювала у міськраді юридичний департамент. Спершу Олександр Мамай відмовлявся звільняти Катерину Киву, пояснюючи, що вона не відповідає за дії батьки. Але пізніше з’явилася інформація, що Кива таки звільнилася із Полтавської міської ради.

17-го березня про вихід із фракції ОПЗЖ у Полтавській міській раді заявила депутатка Оксана Деркач.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram. Разом тримаємо інформаційну оборону. Україна переможе!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW