Україна пропонує вирішувати питання Криму на переговорах упродовж 15 роківУкраїнська делегація пропонує росії зафіксувати в окремому пункті договору те, що питання статусу Криму і Севастополя буде вирішуватися протягом 15 років на двосторонніх переговорах.

Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на слова  радника глави Офісу президента Михайла Подоляка, який бере участь у переговорах з росією, на брифінгу 29 березня у Туреччині

Пряма мова Подоляка:

"Що стосується таких питань, як наприклад, Крим, то це теж окремий пункт договору. Ми пропонуємо зафіксувати пропозицію України і росії протягом 15 років проводити двосторонні переговори щодо статусу Криму і Севастополя окремо".

Подоляк також додав, що окремим пунктом Україна пропонує російській стороні, що Україна і росія протягом цього часу, доки триватимуть переговори, не будуть використовувати військові чи збройні якісь сили для того, щоб вирішити питання Криму.

Українська делегація пропонує, щоб долю окупованих територій сходу України вирішували під час прямих переговорів президент України Володимир Зеленський та президент росії Володимир Путін. 

А підписання міжнародного договіру про гарантії безпеки, за словами Подоляка, можливе лише після проведення загальнонаціонального референдуму з цього питання.

Що було раніше: Переговори української та російської делегацій у Стамбулі тривали близько 3 годин.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW