"Чмоня - новітній інтернет-мем": полонений-окупант "прославився" в мережіПолонений окупант із Горлівки, ім'я якого Андрій Рязанцев, отримав дали прізвисько "Чмоня" і став новітнім мемом у мережі. Відео із ним фотошоплять, підставляючи  різні сцени та обставини, а також іронізують через спробу захопити Україну.

Полонений-окупант з Горлівки на прізвисько 'Чмоня' став новим інтернет-мемом

Полонений-окупант з Горлівки на прізвисько 'Чмоня' став новим інтернет-мемом

Як інформує "Obozrevatel", ролики з хештегом "Чмоня" набрали вже більше 40 мільйонів переглядів в TikTok. Під пісню співачки Русі "Не стій під вікном" знято тисячі кліпів із загарбником в головній ролі.

Як відомо, разом із 12 побратимами Андрій Рязанцев здався у полон українським військовим на початку березня. Було встановлено, що під час мобілізації у так званій "ДНР" освітяни вступили до лав одного з мотострілецьких підрозділів незаконних збройних формувань Росії.

Проте довго воювати на боці окупантів новоспеченим солдатам не судилося, тому вони вирішили здатися ЗСУ. Традиційно загарбників сфотографували і виклали світлини у вільний доступ, де їх і знайшли користувачі TikTok.

Полонений, якому дали прізвисько "Чмоня", став новим мемом у мережі

Розгублений та недолугий зовнішній вигляд "Чмоні" так розсмішив юзерів, що вони одразу почали створювати косплеї на нього, одягаючи військовий одяг батьків, створювати ролики типу "Який Чмоня сьогодні", фотошопити його в різні кумедні ситуації та місця або просто порівнювати з дитиною, якій дали до рук зброю.

Такі відео на платформі збирають від десятків до сотень тисяч лайків і безліч коментарів.

Вдалося відшукати навіть сторінку Андрія Рязанцева в соціальних мережах, де він викладав фотографії з окупованого Криму, Москви та просто публікував світлини з повсякденного життя.

Вдалося відшукати сторінку Андрія Рязанцева в соціальних мережах"Чмоня" публікував фото з МосквиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW