В умовах воєнного стану працездатне населення країни може залучатись до суспільно корисних робітВ умовах воєнного стану працездатне населення країни може залучатись до суспільно корисних робіт. Які ж це види робіт та які категорії громадян можуть до них залучатись?

Читайте також: На Житомирщині майстер створює із скляних відходів вітражі, — ФОТО

Суспільно корисні роботи – це види тимчасової трудової діяльності працездатних осіб в умовах воєнного стану, які провадяться для виконання робіт, що мають оборонний характер, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру та їх наслідків, задоволення потреб Збройних Сил, інших військових формувань і сил цивільного захисту, забезпечення функціонування національної економіки та системи забезпечення життєдіяльності населення, а також не можуть бути пов’язані з підприємництвом або іншою діяльністю, спрямованою на одержання прибутку, та до яких належать роботи і послуги, що не потребують, як правило, спеціальної професійної підготовки.

До суспільно корисних робіт залучаються працездатні особи, у тому числі особи, що не підлягають призову на військову службу, які за віком і станом здоров'я не мають обмежень до роботи в умовах воєнного стану.

Більш детально тут.

Джерело: Житомирська обласна служба зайнятості

Читайте також: Житомирщина вражає: в мережі з’явилися світлини неймовірного "озера-кита", — ФОТО

В умовах воєнного стану працездатне населення країни може залучатись до суспільно корисних робіт, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW