"Дякуємо за відвагу": молодий захисник з Тернопільщини отримав звання Героя УкраїниЗвання Героя України присвоєно Ігору Дикуну з Тернопільщини. Відповідний указ підисав президент України.

Про це інформує Чортківська РДА.

"Ми хочемо відкрити для вас нове ім’я молодої людини, яка сьогодні разом з іншими захисниками визначає хід нашої славної історії та примножує славу Борщівського краю.

Знайомтеся, Герой України, молодший лейтенант, випускник Академії сухопутних військ, бойовий офіцер 24 ОМБр - Ігор Дикун. 26 березня 2022 року за особисту мужність і героїзм Президент України Володимир Зеленський присвоїв нашому земляку звання Героя України.

Ігор ще з 2014 року перебуває у найгарячіших точках російсько-української війни. Із соціальних мереж нам стало відомо, що його поранено. Але друзі Ігоря запевняють, що все уже добре.
Чортківська районна військова адміністрація щиро вітає Героя України! Бажаємо якнайшвидшого одужання і дякуємо за особисту відвагу та стійкість! Завдяки таким хлопцям Україна в надійних руках! Віримо в ЗСУ і віримо в перемогу! Слава Україні! Слава її Героям!", – йдеться у дописі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW