Ситуація в Маріуполі станом на ранок 29 березня. Все, що вдалося дізнатисьМаріуполь продовжує тримати оборону і нищити ворога.

На сьогодні ані захисники України, ані рашистські окупанти не можуть напевно сказати, яка частина Маріуполя у відсотках контролюється сторонами. Тривають вуличні бої.

По інформації 0629 від захисників України, вуличні бої посунулись в бік вулиці Торгової. Також тривають бої в Кальміуському районі.

Азовці та морські піхотинці дуже ефективно, технічно воюють і нищать важку техніку ворога. Проте кажуть, що «пехотного мяса» у росії дуже і дуже багато. Їх нищать, а вони йдуть і йдуть. Як і під час Другої світової війни, російське військове командування бере кількістю, не шкодуючи свої солдатів.

В соцмережах з’являється відео, в яких російські окупанти в Маріуполі розказують про свої проблеми з амуніцією, постачанням їжі і зв’язком і пояснюють, чому досі не взяли місто.

«Мы работаем так: заходим небольшой группой, отходим, а потом по этому кварталу работает наша авиация и артиллерия», - говорить російський спецназовець на одному з таких відео.

Нагадаємо, що бої точаться в міських кварталах. І там, де рашисти «працюють артилерією», в підвалах все ще переховуються люди.

За даними Маріупольської міської ради, в Маріуполі залишається 170 тисяч мешканців. 

Читайте також: Маріуполець Олексій Дурнєв пояснив росіянам, чому кожен з них - винний у цій війні, - ВІДЕО (Обережно, 18+, багато нецензурних слів)

Те, що відбувається в Маріуполі, можна кваліфікувати як геноцид, - генпрокурорка ВенедитоваAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW