Повністю, чи частково: у деяких містах України відсутній мобільний зв'язок та інтернетСтаном на 28 березня мобільний зв'язок відсутній у Бучі, Ірпені, Гостомелі та Ворзель на Київщині, місті Ізюм на Харківщині, Маріуполі на Донеччині, в Мелітополі і Бердянську. Також наявні складнощі з наданням послуг електронних комунікацій на Чернігівщині.

Про це повідомила Держспецзвʼязку у Telegram.

"За наявних проблем із мобільним звʼязком та доступом до інтернету радимо українцям скористатися національним роумінгом", – заявили у Держспецзвʼязку.

У той же час відомство відзначає стабільну роботу мобільного звʼязку та інтернету у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Сумській та Київській областях.

Що стосується роботи інтернет-провайдерів, то вони за добу зафіксували 129 пошкоджень мереж або недоступності обладнанння. Оператори намагаються відновити надання послуг, але це можливо лише за умови відсутності бойових дій.

При цьому попри тимчасову окупацію російськими військами населених пунктів на Херсонщині та Чернігівщині, бойові дії у Харкові, радіомовлення та телемовлення там продовжується. Супутникове мовлення також працює стабільно.

У відомстві також нагадали, що у застосунку "Дія" існує можливість дивитися український теле- та радіомарафони.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW