Виноградівський депутат-слуга збирає людей на мітинг проти реформ Зеленського25 січня ініціативна група “Save ФОП” організовує всенародний страйк під стінами Верховної ради України.

Раніше у парламенті не вдалося відтермінувати застосування РРО для фізичних осіб-підприємців, дохід яких протягом року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати.

Тож відповідні зміни вступили в дію з 1 січня 2022 року.

Позаяк чергове засідання ВРУ заплановано на 25 січня, ініціативна група “Save ФОП” збирає підприємців для мітингу проти економічних реформ розроблених командою Володимира Зеленського.

Людей збирають з усієї України, не виключення і Закарпатська область. Цікаво, що одним з організаторів збору людей та поїздки на мітинг є депутат Виноградівської міської ради Артур Івашко, який розмістив відповідну публікацію на своїй сторінці у соцмережі FB.

Виноградівський депутат-слуга збирає людей на мітинг проти реформ Зеленського , фото-1

Але найголовніше, що обраний до лав депутатського корпусу чоловік саме від партії “Слуга народу”, яка ініціювала відповідні зміни до законодавства, що є частиною економічних реформ Президента України Володимира Зеленського.

Виноградівський депутат-слуга збирає людей на мітинг проти реформ Зеленського , фото-2

Цікаво, як Артуру Івашку вдається дисонувати між позицією партії влади, яка подарувала йому мандат, та власними переконаннями щодо недоцільності рішень уряду та монобільшості слуг народу в Києві.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW