Як та кого будуть залучати до загонів тероборони?У головному управління розвідки Міноборони розповіли, що основу добровольчих формувань територіальних громад становитимуть громадяни України які пройшли військову службу. 

Також, до добровольчих загонів братимуть не тільки тих, хто служив у війську. Про це йдеться у статті 9 Закону України "Про основи національного спротиву". 

Повідомляє 0342 з посиланням на Українську правду. 

Громадян України, які не проходили службу у ЗСУ, військових формуваннях та правоохоронних органах, серед інших прийматимуть до добровольчих формувань територіальних громад.

Їх зараховуватимуть до складу після складення Присяги добровольця територіальної оборони. Для зарахування необхідно буде пройти медичний, професійний та психологічний відбір і підписати контракт добровольця територіальної оборони.

В особливий період укомплектування частин здійснюватиметься військовослужбовцями за контрактом, за призовом особами офіцерського складу та територіальним резервом. Вони обійматимуть офіцерські, старшинські, сержантські та солдатські посади.

Відомо також, що усі військовослужбовці "гарантовано отримуватимуть грошове забезпечення відповідно до штатного розпису, їм надаватиметься безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я". Також за всіма військовослужбовцями зберігатиметься місце роботи.

Водночас до складу добровольчих формувань територіальних громад не може бути зарахована особа, яка була раніше засуджена до позбавлення волі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, крім реабілітованої, або має дві і більше судимостей за вчинення умисних злочинів.

Читайте також: Вперше на Франківщині: жінка без громадянства отримала право на проживання в Україні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW