На Житомирщині чоловік випадково натрапив у полі на каску, під якою виявилися останки солдата Червоної армії, — ФОТО9 січня працювали в Романівському р-ні Житомирської області. До нашої організації надійшла інформація від людини на ім'я Микола, про те що, на полі була знайдена каска, а під нею виявились людські рештки.

Про це інформує ІПО «Пошук».

Читайте також: Житомирщина у жалобі: на Сході загинув військовий 95-ої бригади

Польовий виїзд ускладнився тим, що розпочався сильний снігопад, але відступати були нікуди і роботи були продовжені. В розкопі виявились рештки солдата Червоної армії, який загинув 5-6 липня 1941 року при прориві німецьких військ через Новоград-Волинський укріплений район біля містечка Миропіль. Ймовірніше всього солдат належить до 199 стрілецької дивізії, яка мала завдання зайняти лінію оборони вздовж річки Случ.

199 дивізія не мала бойового досвіду і бій 5-6 липня був першим. При солдаті було знайдено каску СШ-39, кружку, зубну щітку, небезпечну бритву, дзеркальце, підсумки, складний ніж, залишки шинелі та медальйон.

Солдата стягнули у воронку і присипали землею, взуття зняли... Роботи на цій локації будуть продовжені.

Читайте також: На Житомирщині попрощались із загиблим Героєм, який загинув від ворожої кулі снайпера, — ФОТОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW