Там упокоїлось 67 турецьких офіцерів та генерал: на Тернопільщині знаходиться унікальне кладовищеНа території Тернопільської області знаходиться кладовище, де упокоїлись 67 турецьких офіцерів та 1 генерал.

Про унікальне, для України місце, розповідають на Facebook-сторінці "Воєнний туризм".
З'ясувалось, що у селі Гутисько (Нараївська сільська громада Тернопільського району) зберігся будинок, в якому у 1916-1917 роках знаходився штаб 19 піхотної дивізії ХV корпусу турецької армії (корпус складався з двох дивізій і налічував близько 40 тисяч солдатів та офіцерів. До нього входило шість піхотних полків, два артполки, два ескадрони кавалерії, два кулеметні, саперний і зв’язковий підрозділи. Командувач корпусу – генерал Севат Чобанлі).

"У селі знаходиться упорядкований коштом Туреччини військовий цвинтар, на якому упокоїлись 67 турецьких офіцерів та 1 генерал (загалом турецька армія втратила на Галичині майже 25 тисяч військовиків, чимало з них поховані в Івано-Франківській області - у смт Рогатин, селах Пуків, Лопушня, Верхня Липеця, а також у Тернопільській - у селах Підвисоцьке, Мичищів), - пишуть у групі. - Перед входом у село у той час знаходився турецький військовий шпиталь та казарми".
Світлини: Avis Wind та (чорно-білі) Ігор Мельник (Бережани), Ярослав Тимошенко (Гутисько).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW