Куди піти у Львові на Старий Новий рік: добірка подій 14 січняПропонуємо добірку подій, які відбудуться у Львові на Старий Новий рік, 14 січня. 

14 січня українці святкуватимуть Старий Новий рік. У Львові триває казкова атмосфера зимових свят, а також відбувається низка тематичних заходів. Кореспондентка 032.ua пропонує добірку подій, куди можна піти у місті цього дня. 

Концерт в Органному залі 

Відбудеться святковий концерт концерт "Новорічний речиталь". Із новорічною програмою приїде солістка Національного будинку органної та камерної музики Валерія Балаховська. Запрошують послухати органну музику від бароко до сучасності.

Коли та де: о 19:00 у Львівському органному залі;

Музична комедія "Різдвяна ніч"

Цього дня також покажуть виставу "Різдвяна ніч". Глядачі зможуть побачити музичну комедію за п'єсою Миколи Гоголя. Героїня Оксана чекатиме черевички від цариці, а Вакула спіймає чорта за хвоста, щоб лише прихилити до себе чорноброву красуню, чорт вкраде місяця, а Чуб і компанія сидітимуть у мішках у Солохи. Вистава допоможе поринути у магію свята. 

Коли та де: о 18:00 у театрі імені Марії Заньковецької;

Різдвяна ніч, Фото: moemisto.ua

Різдвяна ніч, Фото: moemisto.ua

Вистава "Зоря благодатна"

Можна також побачити виставу за різдвяним бароковим вертепом, записаним Миколою Маркевичем - "Зоря благодатна". Це один із найстаріших записів української вертепної драми. Поринути у тематичну атмосферу допоможуть мандрівний дерев'яний будиночок-сцена, канонічні лялькові персонажі, сакральні співи, народний гумор та жива музика. 

Коли та де: о 18:00 у Львівському академічному обласному театрі ляльок;

Вистава "Дорога до Різдва"

Є можливість відвідати тематичну виставу "Дорога до Різва". Головні героїні - дві сестрички, що готуються до святкування. Одна з них, Даринка, вчить колядки і збирається до шопки, щоб подивитися на народження маленького Ісусика, а Настуня поспішає на шопінг, бо для справжнього свята їй потрібен новий одяг. Вони поринуть у справжню дорогу до Різдва, де у таємничій подорожі дівчаток чекають перешкоди і дивовижні герої. Ця вистава підійде для перегляду і найменших глядачів. 

Коли та де: о 12:00 у Першому академічному українському театрі для дітей та юнацтва;

Різдвяна зірка

Новорічні свята - це також чудова нагода провести час із дітками. В охочих є можливість поринути у магічну атмосферу та відвідати вистаку "Різдвяна зірка". Маленький Ангелик, головний герой цієї історії, зуміє повернути людям свято. Він покаже, що завдяки добрим вчинкам і живе в серцях людей дух Різдва. Відвідати захід можна із дітьми від 4 років. 

Коли та де: о 12:00, о 14:00 у Львівському театрі естрадних мініатюр "І люди, і ляльки". 

Читайте також: «Щедрик» на всі смаки: десять найрізноманітніших версій кращої різдвяної пісні світу, - ВІДЕО

Фото на головній умовне: 032.uaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW