Стало відомо, скільки вчителів початкової школи з Полтавщини пройшли сертифікацію 53 вчителів Полтавської області успішно пройшли сертифікацію в 2021 році

ро це повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

Участь педагогічних працівників у сертифікації добровільна і має на меті пошук агентів змін, професіоналів, які готові впроваджувати та поширювати методики компетентнісного навчання, ділитись своїм досвідом.

Із запровадженням сертифікації вчителі отримали можливість ділитися своїми напрацюваннями, перевіряти їх на «сприйняття колег», рости у кваліфікації та професії. І врешті – більше заробляти. Адже, успішно здоланий марафон компетентнісного оцінювання – і плюс 20 % надбавки до зарплати. А також зарахування чергової/позачергової атестації є підставою для присвоєння вчителю відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання.

Сертифікація педагогічних працівників передбачає зовнішнє оцінювання професійних компетентностей, яке складається з трьох етапів: незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації.

Учителі, які успішно пройшли сертифікацію, співпрацюють із Державною службою якості освіти України у якості експертів із сертифікації, інституційних аудитів, залучаються до обговорення нормативно-правових актів, розроблення нових інструментів забезпечення якості освіти.

У 2021 році 53 вчителя початкових класів Полтавської області (72% від зареєстрованих) успішно пройшли сертифікацію педагогічних працівників, у межах країни – 1025 учителів сертифікувались (58,4% від зареєстрованих).

Загалом протягом 2019-2021 рр. 114 вчителів початкових класів Полтавської області успішно пройшли сертифікацію.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW