Вінничанин здобув чотири гран-прі на міжнародних та всеукраїнських конкурсахУчень Вінницької дитячої музичної школи №2 Владислав Левицький став володарем чотирьох гран-прі за один місяць – грудень минулого року. Він отримав перемоги у міжнародних та всеукраїнських конкурсах.

Владислав Левицький вісім років навчається грі на баяні. За цей час він взяв участь у більш ніж 200 всеукраїнських та міжнародних конкурсах. За високі досягнення у навчанні Владислав став стипендіатом Вінницької міської ради.

За грудень минулого року Владислав Левицький отримав гран-прі у міжнародному фестивалі "Зимова казка" у Харкові, міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв і талантів "Зірковий Миколай" у Дніпрі. Також він отримав гран-прі у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Золоті таланти України" у Києві та фестивалі-конкурсі "Найяскравіші таланти 2021" також у Києві, — інформує Вінницька міська рада.

Вінничанин здобув чотири гран-прі на міжнародних та всеукраїнських конкурсах, фото-1

Владислав мріє вступити до Вінницького фахового коледжу мистецтв імені М.Д. Леонтовича і наполегливо йде до своєї мрії. У майбутньому планує стати відомим музикантом і створити гурт.

ДжерелоAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW