Страшна смерть: у лісі дикий кабан вбив поліцейськогоТрагічні події трапились у лісі під Житомиром під час полювання. Там стік кров'ю від жахливої рани командир штурмового загону КОРД Євген Андрійковець.

Про це розповідає ТСН.ua.
Як розповідають у сюжеті, собака чоловіка сполохав кабана. Тварина вискочила прямісінько перед одним із мисливців, Євгеном. Чоловік ще встиг вистрілити, але цього разу кабан виявився спритнішим. Самі мисливці кажуть, сутичка тривала лічені секунди, а потім добрих півгодини боротьби за життя Євгена.

Дмитро Мазяр був з Євгеном до останніх секунд його життя.
Врятувати поліцейського вони не могли, переконує хлопець. Рана була дуже велика, розрив артерії, вони трьома ременями перетиснули ногу Євгена, але кров все одно хлюпотіла.

"За фактом смерті людини порушили кримінальну справу за статтею "вбивство" з поміткою "нещасний випадок"."Розпочато досудове розслідування, буде встановлене коло осіб, обставини та законність полювання і інші обставини, які мають важливе значення", - зазначили в прокуратурі.

У лісовому господарстві вже повідомили, полювання було легальним, у загиблого були всі дозволи та ліцензії.
Завідувач сектору мисливського господарства Житомирського лісового та мисливського господарства Роман Логвинчук не пригадує жодного випадку, коли б кабан кинувся на людину.
"Це просто прикрий випадок, збіг обставин. Зазвичай дикий кабан, це звір, коли він відчуває, що його переслідують чи безвихідь, він може кинутися на свого нападника", - зазначає він.Спецпризначенця КОРДу Євгена Андрійковеця поховають у Житомирі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW