Дивовижна дюжина: Чарівне сімейство лебедів знову зимує на Случі в Новограді-ВолинськомуЛюбов до природи - основний показник людяності людини. Від того наскільки ти можеш дбати та оберігати навколишній світ, залежить не тільки твоє майбутнє, а й майбутнє твоїх дітей.

Ми живемо в доволі складний час, коли екологічні проблеми виходять на "перший план". Скільки всього написано, відзнято про екологічні проблеми головної водної артерії нашого міста Новограда-Волинського, колись прекрасної та повноводної річки Случ. Постійні скиди забруднюючих речовин з виробничих підприємств, перетворення річки в місце зливу неочищених каналізаційних стоків. Хіба ми хочемо з такої водойми пити воду, чи купатися в ній на відпочинку?

Доволі позитивна тенденція останніх років. У межах міста Новограда-Волинського постійно зимують лебеді та качки. Якщо лебедів рахуємо щороку сім'ями у кілька десятків особин, то качок реально сотні.

Цьогоріч в межах міста також зимують лебеді, одне сімейств з молодим поповненням у кількості 12 особин мали можливість бачити на Случі.

Подивіться на них. Вони дивовижні... Оберігаємо, їх й не дамо іншим їх занапастити...AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW