У Вараському районі виявили нелегальну АЗСПрокурори Зарічненського відідлу Вараської окружної прокуратури в рамках досудового розслідування провели санкціонований огляд земельної ділянки в одному з населених пунктів Вараського району.

В ходіоглядувиявлено, що на вказанійділянцізбудованікількаприміщень, в якихфункціонує нелегальна автозавправнастанція з паливороздавальними колонками, з маркуваннями «Euro 5 Diesel» та «Euro 5 A-95». Позадуприміщеннявиявленотакож три металеві люки, якізабезпечують доступ до резервуварів для зберіганняпального.

В ходіслідчоїдіївилученозразкипального для проведенняекспертнихдосліджень.

Обладнання АЗС вимкнено, паливороздавальну колонку та приміщеннястанції опечатано.

У відповідному Єдиному державному реєстрі відомостей про отримання будь-якою фізичною чи юридичною особою ліцензії на торгівлю пальним чи його зберігання за вказаною адресою нема. Жодних дозвільних документів, що підверджують законність встановлення АЗС власником земельної ділянки в ході слідчої дії також не надано.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим відленням ВП №2 Вараського РВП ГУНП в Рівненській області за оперативного супроводу працівників 9 прикордонного загону іменіСічовихстрільцівДержавноїприкордонноїслужбиУкраїни.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури в Рівненській області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW