В Івано-Франківську розпочалась реєстрація на пробне ЗНОВчора, 5 січня 2022 року, почалась реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Таку інформацію повідомив Департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА. 

Пресслужба повідомила, що реєстрація буде тривати до 22 січня. Кожен, хто бажає пройти пробне ЗНО, може зареєструватись на сайті test.if.ua

Пробне тестування з української мови, української мови та літератури відбудеться 19 березня. 26 березня відбудеться пробне ЗНО з історії України, з математики, з біології, фізики, хімії, географії, а також з іноземних мов. 

Результати пробного тестування оприлюднять на інформаційних сторінках. 25 березня отримають результати учні, які складали тестування з української мови, української мови та літератури. 1 квітня свої результати зможуть дізнатись ті, хто складали пробне ЗНО з інших предметів. 

Довідково: пробне ЗНО є платною послугою. Вартість тестування можна дізнатись у регіональних центрах оцінювання якості освіти. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW