"Він когось точно приб’є”: на Тернопільщині стовп наробив шумуУ Кременці, що на Тернопільщині, стовп похилився і повис на електричних дротах над дорогою. Мешканці Кременця занепокоєні, адже стовп може наробити великого лиха.

Про інцидент розповіла Тетяна Янів у мережі Facebook. У дописі жінка розмістила фото похиленого стовпа.  Зі світлини видно, що конструкція може впасти у будь-який момент. Жінка обурена, адже прибрати "небезпеку, що повисла у повітрі", чомусь ніхто не квапиться.
"Це вулиця Глиняна. Стовп висить на проводах над дорогою. Або чиюсь машину розіб’є, або когось приб’є. Орел чи решка! До “Благоустрою” там метрів 10,як не менше. Якраз навпроти їх двору.Їх не колише, хоч добре видно. Ця влада вже пробила дно, чи ще можна знизу постукати?!", – йдеться у дописі.

Місцеві почали обговорювати проблему. Жваво коментуючи на тему, кому все ж таки належить стовп і хто в результаті має його відремонтувати, або ж прибрати. Так, одна із читачок порадила звернутися із заявою до РЕМу. Інший дописувач припускає, що це власність "Укртелекому". Радять звернутися і до “Благоустрою”.
На поради та зауваження читачів Тетяна Янів відповіла, що вже повідомили в РЕМ. Знають про проблему і в “Благоустрої”.

“Ми не самовбивці. Повідомили, звичайно. Це майже в дворі “Благоустрою”, і в них є техніка. А совісті нема. А голіруч там нічого не зробиш. А РЕМ також вмиває руки”, – зазначила Тетяна Янів.

Відомо, що станом на вчора, 5 січня, стоп знаходився на тому ж місці, у тому ж стані.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW