Друга людина Чернігівської області. У голови ОДА з’явився новий перший заступникПершим заступником голови Чернігівської облдержадміністрації став Костянтин Мегем. Розпорядження про це було підписане ще в останній день 2021 року, але на посаду чиновник заступив лише напередодні – 5 січня.

Відповідно до розподілу обов’язків в обласній державній адміністрації, перший заступник голови опікується питаннями фінансів, будівництва, а також інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Довідка

Костянтин Мегем народився на Чернігівщині у селі Чемер Козелецького (а нині – Чернігівського) району 24 жовтня 1984 року.

Закінчив Чернігівський державний педагогічний університет ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія». Згодом отримав ступінь магістра бізнес-адміністрування в Київській школі економіки.

До призначення на посаду працював начальником відділу контролю непрофільних активів АТ «Укргазвидобування».

Костянтин Мегем значиться серед трьох засновників благодійного фонду «Малюй майбутнє». Інші двоє – нинішній голова ОДА В’ячеслав Чаус, який і підписав розпорядження про призначення пана Мегема на посаду свого першого заступника, та відомий чернігівський блогер Михайло Ілляшик.

Друга людина Чернігівської області. У голови ОДА з’явився новий перший заступник, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW