На ММК ім. Ілліча зупинена доменна піч №4. Пояснюємо, чи покращиться від цього екологіяНа ММК ім. Ілліча компанії Метінвест 31 грудня було зупинено доменну піч №4 на модернізацію.

Про це повідомив депутат Маріупольської міської ради та відомий маріупольський екоактивіст Максим Бородін.

Модернізацію доменної печі №4 планують закінчити до літа цього року.

Чи вирішить це ситуацію з викидами доменного цеху ММК ім. Ілліча? Максим Бородін говорить, що лише частково.

"Нові газоочистки теоретично можуть впоратися з усіма викидами кожної з модернізованих печей. Але для цього всі викиди повинні бути повноцінно зібрані на ливарному дворі. А це наразі зробити неможливо, враховуючи, що ливарні двори не були модернізовані (для цього необхідно повністю зупиняти кожну з печей на капітальний ремонт 1 розряду як мінімум на 6 місяців)", - пояснює Бородін.

Незважаючи на це, позитив від фільтрів, які побудують, все ж є, бо викидів навіть у цій конфігурації стане приблизно на 1/3 менше.

Проте Максим Бородін наголошує, що необхідно провести на кожній із печей повноцінну модернізацію ливарних дворів. Саме це було обіцяно колишнім директором ММК ім. Ілліча Зінченком, але не було зафіксовано у дозвільних документах.

Нагадаємо, це вже 3-а піч із 4-х існуючих, для якої будуть побудовані нові сучасні газоочистки. Доменні печі №3 та №5 вже з газоочистками. По доменній печі №2 (найменша) Метінвест вирішуватиме, що робити далі - або зупиняти її назавжди, або модернізувати.

На ММК ім. Ілліча зупинена доменна піч №4.  Пояснюємо, чи покращиться від цього екологія, фото-1


Доменна піч №4 - це друга зліва башточка

Читайте також: Детей отравляет Метинвест, а платить за это должны почему-то мариупольцы, - Максим БородинAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW