Краєзнавчий у Житомирі запрошує долучитися до Дня селфі в музеїТрадиційно у третю середу січня Житомирський обласний краєзнавчий музей запрошує долучитися до міжнародного дня селфі у музеї.

Суть акції полягає в тому, що користувачі соціальних мереж (Facebook, Twitter або Instagram) по всьому світу публікують селфі з музеїв із хештегом #MuseumSelfie і тегом того музею (у нашому випадку - #kraeznavchiyztmuseum), де зроблено фото.

Проте варто попередити, що навіть у цей - максимально дружній до фотографування в експозиції день, використовувати спалах заборонено.

Читайте також: Ходив полем, шукав монети: на Житомирщині чоловік натрапив на місце, де в липні 1941-го загинули солдати 195-ої стрілецької дивізії

Хто придумав День селфі у музеї?

День селфі у музеї вигадали у товаристві любителів музеїв Culture Themes у 2014 році. Активістка Мар Діксон фотографувалася в музеях зі своєю дочкою, а потім вирішила запропонувати долучитися до цієї акції й усіх інших. Тепер цей «несерйозний» захід користується величезним успіхом всьому світі.

Ідея #MuseumSelfie виросла з розміщення фотографій в блозі Музею Горніман (Лондон), який музей веде в соціальному фотохостингу Pinterest. Частина блогу Музею Горніман займають селфі відвідувачів на тлі знаменитого місцевого експоната - опудала моржа, зробленого в 1870 році в Канаді.

Українські музеї долучились до акції у 2015-му, а ми з 2016-го.

Який експонат є найпопулярнішим?

Звичайно, найпопулярнішим тлом для селфі є «Джоконда» Леонардо да Вінчі, подивитися на яку в Лувр приходять мільйони відвідувачів. Музей навіть поставив спеціальні вказівники, щоб бажаючи могли відразу відшукати її. Щороку приходить сфотографуватися на тлі Мони Лізи близько 6 мільйонів відвідувачів. Якщо врахувати, що близько підійти до картини неможливо, крім того вона закрита куленепробивним склом, яке блікує на фото та оточена натовпом та охоронцями, то прагнення викласти чималу суму за квиток заради селфі видає справжніх фанатів цієї справи.

Скільки коштує найдорожче селфі?

17 євро за квиток до Лувру є далеко не найбільшою платою за селфі. Відвідувачка галереї 14th Factory в Лос-Анджелесі має заплатити власникам галереї величезну суму. Роблячи селфі, вона перекинула одну із тумб, яка пошкодила відразу три твори мистецтва загальною вартістю понад 200 тисяч доларів. Весь інцидент потрапив в об'єктиви камер відеоспостереження. Дівчина сіла навпочіпки навпроти експонатів, розміщених на п'єдесталах. В один момент любителька селфі втратила рівновагу і збила стійку, яка у свою чергу створила ефект доміно. У підсумку на підлозі опинилась більшість експонатів. В галереї проходила виставка під назвою Hypercaine, де організатори представили серію коштовних корон.

Читайте також: На Житомирщині Центр дитячої та юнацької творчості отримав подяку — на заході виступив переможець «Україна має талант» Артем Фесько

Отже, у краєзнавчому чекають на Вас 19 січня 2022 року з 10-ї до 17-ї години. Не забуваймо й про карантинні обмеження та можливість розрахуватися карткою єПідтримки.

Хештеги: #MuseumSelfie

#kraeznavchiyztmuseum

Інформація з вільних джерел та

За матеріалами Житомирського обласного краєзнавчого музеюAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW