ПРОТЯГОМ 2021 РОКУ ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА СТВОРИВ 95 ПАРКОМІСЦЬ У ВІННИЦІПротягом 2021 року департамент комунального господарства створив 95 паркомісць у Вінниці.

Хороші, якісні дороги – перше, що спадає на думку в людей, коли мова йде про Вінницю. Це підтверджується і в результатах цьогорічного муніципального опитування, яке провів Центр аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту IRI Ukraine.

Про це повідомляє Департамент комунального господарства та благоустрою ВМР.

Директор департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Юрій Семенюк розповів, що останньою цьогоріч побудували парковку по вулиці Київській, якраз біля в’їзду у місто. Там для автомобілістів облаштовані 35 паркомісць, чотири з яких передбачені для маломобільних груп населення.

“Капітальний ремонт включав у себе асфальтування 1200 квадратних метрів території, встановлення дорожніх знаків та нанесення розмітки, – зазначив Юрій Семенюк. – Окрім того, у рамках капітального ремонту облаштували ще 60 паркомісць за цей рік”.

Також 18 додаткових паркомісць з’явилося на Сабарівському шосе. Ще 15 — на вулиці Якова Гальчевського. Та 27 передбачено під час будівництва нової дороги на вулиці Тимофіївській.

ДжерелоAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW