"Вчені спантеличені": після мутацій нових штамів коронавірусу з антитілами в організмі коїться щось незрозуміле...Вчені дослідили, що антитіла після перенесеного коронавірусу можуть не лише зберігатися впродовж 7 місяців і більше, але і збільшуватися з часом. Можливо, це пояснюється рядом мутацій і виникненням нових штамів, які змінюють сприйняття хвороби людським організмом. 

Про це повідомляється в звіті науковців Барселонського Інституту глобального здоров'я, який з'явився в популярному науковому журналі Nature Communications.

578 добровольців, які хворіли на коронавірус у легкій формі і погодилися на експеримент, були під пильним наглядом науковців.

Одразу після інфікування COVID-19 імунна відповідь організму пацієнтів була дуже потужною, згодом кількість антитіл до коронавірусу почала знижуватися. Проте, у певний момент ситуація стабілізується і, що дійсно дивно і що досі не можуть пояснити науковці -  в 75% випадках, які не були повторним зараженням, після цього рівень антитіл знову зростає.

Також, в тексті дослідження йдеться про перехресний захист антитіл проти коронавірусів, що викликають застуду (HcoV), від SARS-CoV-2.

Тобто, у тих, хто хворів COVID-19 з явними симптомами, був нижчий рівень антитіл до "застудних" коронавірусів, а у безсимптомних пацієнтів він виявився вищим. Цим може пояснюватися, чому люди настільки по-різному можуть переносити хворобу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW