В Ужгороді відбулося засідання органу з питань охорони культурної спадщини4 технічні паспорти вивісок у межах історичної забудови центральної частини Ужгорода погодили напередодні на черговому засіданні органу з питань охорони культурної спадщини в Ужгородській міській раді.

Зокрема, за адресами: вул. Августина Волошина, 19/1, вул. Августина Волошина, 18, вул. Августина Волошина, 12/16 та пл. Шандора Петефі, 11/1.

У погодженні кількох технічних паспортів вивісок через те, що вони не відповідають Порядку встановлення вивісок в м. Ужгород, відмовили: на вул. Августина Волошина, 12/16; вул. Льва Толстого, 8А; пл. Шандора Петефі, 10. Для додаткового вивчення відклали питання технічних паспортів вивісок за адресами: вул. Олександра Фединця, буд.32/4; пл. Шандора Петефі, 25, прим.1; пл. Шандора Петефі, 2/б. Вивіски, які вже є за цими адресами, додатково мають перевірити працівники муніципальної варти.

Розглянули також ескізний проєкт «Реконструкція власних вбудованих приміщень квартира №1 під торгово-офісні приміщення за адресою вул. Волошина, 16/1 в м. Ужгород» – підтримали  проведення реконструкції, але проєкт потрібно ще погодити з органом з питань охорони культурної спадщини Закарпатської облдержадміністрації.

Погодили й ескіз намірів забудови для реконструкції власної квартири № 8 із розширенням за рахунок існуючого горища на набережній Незалежності № 21, секція №9, квартира №8 – з умовою, що це буде зроблено в межах існуючих габаритів, без зміни геометричних розмірів та за умови приведення покриття даху у відповідність до загального стилю будинку і після погодження проєкту з органом охорони культурної спадщини Закарпатської ОДА.

Схвалили й ескізи намірів двом підприємцям щодо будівництва торгово-офісних приміщень на вул. Олександра Фединця, 12, поз. 2. Ці документи також ще слід погодити з  органом охорони культурної спадщини Закарпатської ОДА.

Розглянувши паспорт опорядження фасадів «Реконструкція підвальних приміщень під комерційні приміщення з влаштуванням входу з вулиці для маломобільних груп населення по вул. Собранецькій, 45 в м. Ужгород»  наголосили, що проєкт реалізовувати не можна, бо ця будівля є пам’яткою історії місцевого значення «Будинок в якому жив та працював діяч профспілкового руху на Закарпатті А. Дезе», охоронний № 128.

Ужгородська міська рада

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW