"єПідтримка": українці витратили понад 40 млн грн на залізничні квиткиЗа час дії програми "єПідтримка" пасажири витратили на залізничні квитки більше 42 млн гривень. Середній чек однієї транзакції складає 420 грн, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Українці вже витратили 200 мільйонів з "єПідтримки"

Про це повідомляє пресслужба АТ "Укрзалізниця". Так, з моменту початку виплат коштів від держави вакцинованим українцям на спеціальні картки за програмою "єПідтримка2 пасажири здійснили більше 100 тисяч транзакцій. Вони купували квитки в чат-боті УЗ, на сайті booking.uz.gov.ua та на партнерських ресурсах.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber

Зазначається, що ліміт за оплатою залізничних квитків карткою "єПідтримка" дорівнює сумі коштів на ній, тобто можна обрати будь-який квиток на будь-який рейс у вагон будь-якого класу вартістю до 1000 грн і оплатити його в чат-боті Укрзалізниці, на сайті booking.uz.gov.ua або в касі.

В УЗ додають, що купуючи квитки на залізницю, пасажири також отримують доступ до безкоштовної залізничної онлайн-бібліотеки, яка доступна в усіх поїздах, та до онлайн-кінотеатру, що працює на борту Інтерсіті+ і коштує всього 1 гривню.

Читайте також: Тисяча за вакцинацію: банківські картки отримали 6,5 млн українцівAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW