Цими вихідними на Львівщині "впіймали" 20 нетверезих водіївНа Львівщині за 2 дні патрульні зупинили 20 керманичів, що були у стані сп'яніння.

Як повідомили у пресслужбі Патрульної поліції Львівщини, за вихідні 25 та 26 грудня патрульні "впіймали" 20 людей, які були нетверезими за кермом. На усіх водіїв правоохоронці склали протоколи.

На порушників чекає така відповідальність:

  • за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп'яніння) КУпАП — 17 000 гривень з позбавленням права керування на 1 рік;
  • за ч. 2 ст. 130 (Повторне протягом року вчинення порушення передбаченого частиною першою цієї статті) КУпАП — 34 000 гривень з позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням ТЗ чи без такого або адмінарешт на 10 діб з оплатним вилученням ТЗ чи без такого;
  • за ч. 3 ст. 130 (Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані сп'яніння) КУпАП — 51 000 гривень з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу або адмінарешт на 15 діб з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу. 

Читайте також: У Карпатах травмувала ногу 21-річна лижниця зі ЛьвівщиніAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW