У Львові на фасаді Ратуші покажуть 3D-мапінг: трамваї тимчасово не курсуватимутьНа фасаді львівської Ратуші з нагоди 100-ліття Михайла Дзиндри покажуть 3D-мапінг. У зв'язку з цим тимчасово призупинятися рух трамваїв.

27 грудня у Львові з нагоди 100-ліття всесвітньо відомого скульптора і графіка Михайла Дзиндри управління культури міської ради ініціює проведення аудіовізуального дійства на фасаді Ратуші. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Візуальний контент можна буде побачити о 20:00 та о 20:30 на фасаді будинку міської ради. Під час дійства можна буде побачити роботи митця, їх особливості та деталі.

На час проведення заходу буде тимчасово призупинятися рух трамваїв. Окрім того, буде вимкнено вуличне освітлення на площі Ринок.

Довідково. Михайло Дзиндра - всесвітньо відомий український скульптор, графік та архітектор, який збагатив світове мистецтво новим баченням пластики та модерної композиції.

Митець народився на Львівщині, у 50-х роках виїхав з родиною у США, де мав успішну мистецьку кар’єру, працював з О.Архипенком. Згодом купив у Флориді земельну ділянку під створення  музею сучасного мистецтва. Однак, після проголошення незалежності у 1991 році вирішує повернутися на батьківщину і забирає із собою майже всі свої модерні стичні скульптури. У 2005 році у Брюховичах був відкритий Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри.

Читайте також: 10 святкових локацій Львова: ідеї, де можна зробити фото у центрі

Фото на головній: пресслужби Львівської міськрадиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW