Йому б ще жити і жити: на Тернопільщині чергова людина загинула від переохолодженняПісля того, як 21 грудня від переохолодження в Копиченцях загинув чоловік, учора медикам довелося констатувати ще одну аналогічну смерть. 

22 грудня у морг КНП «Борщівська міська лікарня» доставлено тіло жителя с. Весела Кременецької територіальної громади Кременецького району, 1983 року народження, котрого виявили знайомі без ознак життя на території одного з домогосподарств с. Горошова Мельниця-Подільської територіальної громади Чортківського району.

За результатами проведеної судово-медичної експертизи встановлено, що причина смерті - загальне переохолодження організму.

Всього з початку 2021 року, внаслідок переохолодження, на Тернопільщині постраждало 45 людей: 38 отримали травми та 7 загинули.

Рятувальники застерігають: не допускайте переохолодження організму. Тепло одягайтеся та не зловживайте алкогольними напоями, думка про те, що алкоголь зігріває - хибна. Будьте обережними під час руху на засніжених та слизьких дорогах. Не залишайте дітей без нагляду. Не нехтуйте елементарними правилами безпеки.

Нагадаємо, медики дали безцінні поради щодо того, як не переохолонути і уникнути проблем у морозну пору.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW