На Житомирщині відбулося засідання робочої групи щодо фінансування послуг для учасників АТО/ООСЦя робоча група створена спільним розпорядженням голів обласної ради та ОДА. На засіданні головували заступник голови обласної ради Володимир Ширма та заступник голови ОДА Віктор Градівський.

Читайте також: У Житомирському онкодиспансері провели унікальну операцію пацієнту з рецидивом хвороби

Присутні розглянули питання перерахунку грошової допомоги на проведення стоматологічного лікування та санаторно-курортного лікування для учасників АТО/ООС, Революції гідності, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні. Комунальним некомерційним підприємством «Житомирське обласне стоматологічне медичне об’єднання» були надані послуги зазначеним категоріям осіб на суму 371 634 грн, співфінансування з обласного бюджету – 185 817 грн.

Комунальне підприємство «Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші» просили відшкодувати суму у розмірі 825 825 грн.

Читайте також: Житомирянин, їдучи до Білорусі, віз з собою монети часів царської Росії

Загальна сума перерахованої допомоги, що розглянула та підтримала робоча група становить 1 011 642 грн. Послуги отримали вказані категорії осіб з 15 територіальних громад області.

Джерело: сайт Житомирської обласної радиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW