"Спосіб заробити": українці продають "1000 грн від Зеленського" за готівкуКреативності українців іноді дивуєшся. Так, люди, які отримали "тисячу Зеленського за вакцинацію", почали продавати її за готівку. При цьому саму “тисячу” оцінюють дешевше – у кілька сотень.

До прикладу, на платформі OLX Ілля із Чернівців продає свою "тисячу" за 600 гривень. "Розглядається будь-який товар із переліку категорій, на які можна витратити цю 1000 зі знижкою 40%. Наприклад, ви хочете купити абонемент у спортзал за 1000 грн. Я вам пропоную, щоб я купив його – але за 600 грн", – описує спосіб продажу чоловік.

На такі оголошення уже відреагували у кіберполіції. Там зазначають, що відслідковуватимуть підозрілі ситуації, пов’язані з виплатою коштів за вакцинацію. Це робитиметься з метою запобігання шахрайству.
Про це у своєму Telegram повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. При цьому він нагадав: перевести виплату у готівку неможливо. А отримати її можна виключно у застосунку Дія.
"Зняти виплату готівкою буде неможливо. Програма “єПідтримка” реалізується лише у застосунку Дія. Тому не ведіться на шахраїв. Кіберполіція уважно відслідковуватиме всі підозрілі ситуації та виплати", – наголосив міністр.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW