У Львові вул. Бандери готують до відриття: як Садовий прокоментував ремонт, - ФОТО, ВІДЕОУ Львові відкриють вулицю Бандери для проїзду транспорту 18 грудня. 

18 грудня після 15:00 у Львові вулицю Бандери відкриють для проїзду легкового транспорту. Однак надалі продовжаться ще роботи з облаштування тротуарів, благоустрою. Кореспондентка 032.ua пропонує переглянути фото та відео, який вигляд має відремонтована вулиця перед відкриттям. 

Мер міста Андрій Садовий прокоментував кореспондентці 032.ua виконані ремонтні роботи на Бандери: 

"Головні враження про ремонт вулиці Бандери я буду мати після зими, коли вулиця переживе мороз зі снігом. Наразі мені приємно, що ми виконали зобов'язання і 18 грудня вулицю відкриють для проїзду легкового транспорту, а 19 грудня - поїдуть трамваї. Роботи ще будуть тривати, тому що загалом ремонт не завершили. Однак це буде полегшення для водіїв, тому що така магістраль буде відкрита для проїзду", - зазначив міський голова. 

До відкриття вулиці Бандери також проводитимуть обкатку трамвайних колій та тролейбусних мереж, тому водіїв просять не паркувати там та на трамвайних коліях на вулицях Київській та Русових, а також на вулиці Героїв УПА, де проходить контактна тролейбусна мережа. Порушників штрафуватимуть та евакуйовуватимуть їх транспорт.

У рамках реконструкції вулиці ще мають облаштувати підпірну стінку та транспортний хаб на перетині вулиць Бандери та Чупринки. Завершється також завершити благоустрій території - мають висадити близько 80 дерев.

Пропонуємо переглянути, який вигляд має вулиця Бандери у Львові за день до відкриття. Зокрема, завершують ще роботи, встановлюють дорожні знаки.

Вулиця Бандери у Львові
Фото: 032.uaВулиця Бандери у Львові
Фото: 032.uaВулиця Бандери у Львові
Фото: 032.uaВулиця Бандери у Львові
Фото: 032.ua

Зазначимо, ремонтні роботи виконала підрядна організація ТзОВ "Онур". Загальна вартість реконструкції згідно з договором підряду становить 209,5 млн грн.

Читайте також: Львівʼяни, які змінили світ: як Ігнатій Лукасевич та Ян Зег винайшли у Львові гасову лампуAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW