Стахіва не пустили на засідання у Львівський апеляційний суд, - ВІДЕОУ Львівському апеляційному суді відбувається засідання по справі Остапа Стахіва. 

Як повідомляє 032.ua, 16 грудня о 15:00 під стінами Львівського апеляційного суду зібралися активісти організації "Права людини", адже цього дня там відбувається судове засідання. У залу суду самого "антивакцинатора" Остапа Стахіва не впустили. 

Наразі активіст стоїть під дверима та чекає пояснення. До нього виходили правоохоронці, однак не змогли пояснити такі дії суду. Згодом двері суду взагалі зачинили. Акція триває до тепер. 

Стахіва не пустили на засідання до Львівського апеляційного суду
Фото - 032Стахіва не пустили на засідання до Львівського апеляційного суду
Фото - 032

Довідково. Раніше ми розповідали, що Остапа Стахіва СБУ підозрює у намаганнях повалити конституційних лад України та фінансуванні його дій Росією. Згодом Галицький районний суд обрав йому запобіжний захід: тримання під вартою 2 місяці або 1 мільйон гривень застави. "Антивакцинатор" вийшов із СІЗО під заставу (мільйон гривень). 

Стахіву інкримінували ст. 109 Кримінального кодексу, тобто дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади. Ця стаття передбачає до 10 років в'язниці. 18 листопада Остапа Стахіва взяли під варту із заставою в розмірі 998 тисяч гривень. Під стінами суду цього дня, як і напередодні, коли Стахів на засідання не з’явився, зібралися сотні його прихильників.

Самого Стахіва на суд до Львова СБУ доставила із Закарпаття, де він нібито вирішив підлікуватися, бо не має "довіри до львівських медиків".

Читайте також: Суд у Львові призначив антивакцинатору Стахіву судово-психіатричну експертизуAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW