На Житомирщині прийняли бюджет області на 2022-ий рік, — ЯКИМ ВІН БУДЕ?Сьогодні на черговій 8-ї сесії Житомирської обласної ради депутатським корпусом у повному складі було прийнято бюджет області на 2022 рік!

Про це в мережі Фейсбук повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Найважливіший фінансовий документ Житомирщини на наступний рік є максимально збалансованим та соціально спрямованим. А те, що його підтримали представники усіх фракцій обласної ради, свідчить про наявність спільного бачення та бажання розвивати нашу область.

Читайте також: У селі Верхівня на Житомирщині відкрили пам’ятник Оноре де Бальзаку та Евеліні Ганській

За словами очільника Житомирщини, загальний обсяг обласного бюджету становитиме 3,6 млрд грн, що на 15,1% більше, аніж у році, що минає. Зокрема планується збільшення коштів по усім соціальним напрямкам розвитку. Загалом на утримання 129 закладів та фінансування обласних програм планується спрямувати 1,9 млрд грн, серед яких:

  • освіта – понад 1,1 млрд грн;
  • соціальний захист населення – понад 307 млн грн;
  • охорона здоров’я – майже 193 млн грн;
  • культура та мистецтво – близько 126 млн грн;
  • фізкультура та спорт – 101 млн грн.

Прийняття бюджету відкриває для Житомирщини можливість отримати понад 3,5 млрд грн для реалізації важливих інфраструктурних проєктів в рамках державних програм, зокрема програми Президента Велике будівництво. Вже у наступному році будуть продовжуватися роботи з будівництва, реконструкції та ремонту доріг загальнодержавного та місцевого значення. На цю мету заплановано 1,3 млрд гривень.

Окрім того, передбачено понад 27 млн грн на ремонтно-реставраційні роботи будинку Національного музею космонавтики імені Сергія Павловича Корольова, що відбудуться в рамках програми Президента «Велика реставрація».

До того ж в обласному бюджеті передбачено майже 10 млн грн для виготовлення проєктно-кошторисної документації необхідної для проведення реконструкції майнового комплексу Житомирського обласного спортивного ліцею. Своєю чергою, це надасть можливість у найближчі два роки, в рамках реалізації президентських програм, залучити від держави близько 500 млн грн для спорудження двох сучасних спортивних арен та реконструкції навчального корпусу спортивного ліцею.

Ще однією частиною бюджету стане розроблення проєктно-кошторисної документації для проведення реконструкції обласної клінічної лікарні та обласної дитячої лікарні, на що передбачено 10,7 млн грн та 3,6 млн грн відповідно, що дасть можливість протягом наступних 2-3 років залучити державний ресурс в обсязі 1,7 млрд гривень.

Читайте також: Буде до 600 робочих місць: У Житомирі за кілька місяців запрацює підприємство відомого бренду, — ВІДЕО

Також слід зазначити, що у 2022 році буде продовжуватися робота щодо забезпечення окремих категорій населення житлом. Збільшуються видатки на покращення інфраструктури та матеріально-технічної бази комунальних закладів та багато інших проєктів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW