У Новомосковську до патрулювання вулиць міста поліція залучила військовослужбовцівУ Новомосковську до патрулювання вулиць міста поліція залучила військовослужбовців Нацгвардії.

Про це повідомили в Новомосковському районному відділі поліції.

Задля підтримання безпеки в громадських місцях поліцейські посилили патрулі, які будуть виявляти порушення правопорядку.

10 грудня у місті Новомосковську вже розпочали патрулювання піші наряди з числа військовослужбовців військової частини № 3036 Національної Гвардії України.

Інструктаж особового складу провів заступник начальника з превентивної діяльності Новомосковського РВП ГУНП в Дніпропетровській області підполковник поліції Артур Аветісян.

У взаємодії з групами реагування патрульної поліції районного відділу, залучені патрулі націлені підтримувати правопорядок, виявляти та реагувати на правопорушення у місті. Вони нестимуть службу з охорони публічного порядку щоп’ятниці.

У Новомосковську до патрулювання вулиць міста поліція залучила  військовослужбовців, фото-1У Новомосковську до патрулювання вулиць міста поліція залучила  військовослужбовців, фото-2

Читайте також: Стала відома дата відкриття у Новомосковську пам"ятника полеглим в АТО/ООСAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW