То ллє, то засипає: Якої погоди очікувати новоград-волинцям найближчими днямиТо ллє, то засипає. Погода в Новограді-Волинському міняється майже щодня. Після вихідних з дощем, вранці нас зустрів пухнастих сніжок.


Якої ж погоди очікуватиновоград-волинцямнайближчими днями?

Згідно з даними метеопорталу "Синоптик", сьогодні 13 грудня весь день у Новограді-Волинському буде хмарним. Нічний дощ зі снігом до ранку перейшов у дрібний сніг. У другій половині дня йому на зміну прийде дрібний дощ зі снігом, який закінчиться тільки ближче до вечора.

Завтра у вівторок, 14 грудня, протягом усього дня у Новограді-Волинському буде триматися хмарна погода. Дрібний сніг розпочнеться ще до світанку, але до середини дня повинен припинитися. Цього дня температура повітря становитиме від 0°C до +1°C.

У середу, 15 грудня, в Новограді-Волинському сонце в цей день буде рідко з'являтися з-за хмар. Без опадів. Температура повітря буде -3°- + 1°C.

У четвер, 16 грудня, в Новограді-Волинському протягом усього дня погода буде похмурою. Вранці розпочнеться дрібний дощ, але він повинен закінчитися ще до приходу вечора.. Температура повітря протягом дня від +1°до +4°C.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW