У Покровську в загальноосвітній школі №9 відбулися змагання шкільних силачівЗахід, спрямований на патріотичне виховання молоді, перевірки сили духу, міцності та спритності молодого покоління оцінювало журі, до складу якого входило керівництво поліції Покровська, військовослужбовці та представники освіти.

З нагоди святкування Дня Збройних Сил України сьогодні в ЗОШ №9 відбувся патріотично-спортивний захід. Після спільного виконання гімну України чотири команди старшокласників взялися виконували вправи з багатоборства й змагатись у силі та витривалості. Аби довести, що вони кращі серед усіх, учасники команд повинні були пройти декілька етапів, це й стройова підготовка, підтягування на перекладені, лазанья по канату, естафета, домедична допомога та перетягування канату.

Вболівальники бурхливими оплесками, плакатами та гучними кричалками підтримували своїх однокласників.Кожна команда демонструвала жагу до перемоги й не хотіла поступатись суперникам. Суддям було нелегко виявити переможця, однак після підрахунку балів стало ясно, що перемогу виборола команда 10-А класу.

Члени журі та керівництво навчального закладу зауважили, що спортивний захід перетворився в справжнє свято й подякували всім учасникам команд. Окрім грамот і кубків, усі команди отримали ще й солодкі подарунки.

У Покровську в загальноосвітній школі №9 відбулися змагання шкільних силачів, фото-4

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW