На Львівщині за 333 мільйони продали спиртзаводФонд держмайна на приватизаційному аукціоні продав Вузлівський спиртзавод у Львівській області за 333 млн. грн.

Результати аукціону опубліковані на Прозорро.продажі, повідомляє Liga.net.

Це найвища ціна, заплачена за спиртзаводи з початку приватизації об'єктів держкорпорації Укрспирт з жовтня 2020 року. Попередній рекорд у 234 млн грн зафіксовано під час продажу Вишняківського спиртзаводу в Полтавській області. Проте інвестор відмовився платити за куплений актив і ФДМ його перепродував ще тричі.

В аукціоні з продажу Вузлівського спиртзаводу брало участь вісім компаній. Ціна під час аукціону зросла у 16 разів зі стартових 21 млн грн.

Переможцем торгів стала компанія Гольцварен, зареєстрована у 2020 році у Києві. За даними держреєстру юридичних осіб, її єдиним власником є львівський підприємець Богдан Страшевський. Він також є власником будівельної компанії Баупрод.

Вузлівський спиртзавод розташований на території 12,7 га. Він включає ферментний цех, будівлю головного офісу, спиртпідвал, депо, електростанцію та іншу нерухомість.

Покупець повинен протягом місяця підписати договір купівлі-продажу з ФДМ, після чого стане повноцінним власником придбаного об'єкта.

Читайте також: Ресторатор Худо розповів скільки витратив на відкриття «Криївки» у Львові і як її «розрекламував» регіонал ЦарьовAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW