У Покровському районі проводиться профілактичне відпрацювання з безпеки дорожнього рухуПоліцейські збільшили кількість екіпажів у Покровському районі. Заходи проводяться для підвищення рівня безпеки учасників дорожнього руху та зменшення аварійності на автошляхах.

У спецзаходах задіяні наряди груп реагування з усієї Донецької області. Особлива увага поліцейських, які забезпечують безпеку дорожнього руху, зосереджена на виявлення та припинення грубих порушень ПДР, які безпосередньо впливають на стан безпеки дорожнього руху та призводять до дорожньо-транспортних пригод. Також правоохоронці проводитимуть роз’яснювальні бесіди аби нагадати всім учасникам дорожнього руху про необхідність дотримуватися всіх правил.

Будьте уважні та обережні на дорозі! Кожному учаснику дорожнього руху варто пам’ятати, що особиста дисциплінованість, повага до інших учасників руху та неухильне дотримання правил дорожнього руху, є запорукою збереження власного здоров’я та попередження ймовірних неприємних наслідків.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW