5 кроків до успішного працевлаштування: на Житомирщині анонсували тренінги для ветеранів ООСУвага! Анонс! Тренінги для ветеранів/ок АТО/ООС «5 кроків до успішного працевлаштування»!

Тренінги анонсували в Житомирській обласній службі зайнятості.

Читайте також: Скільки платитимуть за газ мешканці Житомирщини у грудні?

Маєте труднощі з працевлаштуванням і не вдається «знайти» себе на ринку праці?

Бажаєте змінити роботу, але не вистачає професійних навичок та знань? Хочте підвищити свою професійну кваліфікацію, щоб зайняти вищу посаду?

Тоді вам – на тренінг!

Тренерка — Оксана Філоненко, виконавча директорка ГО «Центр зайнятості Вільних людей », засновниця та координаторка проєкту «Воїну - гідна праця», розробниця програм соціальної адаптації через навчання, працевлаштування та розвиток підприємництва для людей, які пережили травматичні події, засновниця всеукраїнської інформаційної кампанії «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО».

Проєкт відбувається за підтримки Програми реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX in Ukraine та ГО «Центр зайнятості Вільних людей» у партнерстві з Державна служба зайнятості.

Участь у тренінгах для ветеранів/ок можлива за попередньою реєстрацією. Посилання на реєстрацію тут. 

Тренінги відбудуться онлайн 9, 10, 13 та 16 грудня.

Джерело: Житомирська обласна служба зайнятості

Читайте також: Ще важко повірити, — житомирянка Анастасія Коханчук про золото на Чемпіонаті світу з бігу з перешкодами, — ВІДЕО

5 кроків до успішного працевлаштування: на Житомирщині анонсували тренінги для ветеранів ООС, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW