«Хто ми?» У Чернівцях презентують фільм про психотравми українцівУ Чернівцях відбудеться прем’єра документального фільму «Хто ми? Психоаналіз українців». Творці називають його колективним сеансом психотерапії у формі кіно. Мета – за час перегляду згадати, що сталося і зрозуміти як це на нас вплинуло. Про це повідомляє Чернівецька ОДА, пише 0372.ua.

Нагадуємо: На залізничній колії травмувався буковинець: деталі жахливої події

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber

«Ми маємо опрацювати наші травми, аби стати здоровою і успішною нацією. І це лише перший крок», – ідеться у анонсі події. 

Режисером фільму виступив Олександр Ткачук. 

«Українці, нам треба серйозно поговорити. Час настав, ми вже дорослі і свідомі. Наша колективна підсвідомість керується психотравмами минулого, а у нас за 20 століття їх сталося чи не найбільше в Європі. Перша і Друга світові війни, Голодомор, розстріляне відродження, репресії і тотальний контроль понад 70 років під час окупації комуністичним режимом. Це не просто трагічне минуле, це колективна психологічна травма, яка передалась нам сучасним поколінням українців, і яка не дає змоги вийти на новий рівень суспільного і державного розвитку. Це проявляється фактично у всіх сферах життя: скільки ми їмо, як створюємо бізнес, як заощаджуємо і думаємо про гроші, як виховуємо дітей, як будуємо домівки, як обираємо і владу і як до неї ставимося, як ми спілкуємось одне з одним і зрештою як ми бачимо своє майбутнє», – сказано у анонсі події. 

Прем’єра відбудеться 10 грудня у Культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука. Початок – о 19:00. Кількість місць обмежена через карантинні вимоги. Тому обов’язково необхідна попередня реєстрація за посиланням https://forms.gle/eRATXk52jrnHqzxe9

Читайте також: Синоптики попередили про погіршення погодних умов на Буковині

На Буковині горіла господарська будівляAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW