Триває реконструкція Брюховицького парку: облаштовують алеї та встановлюють лавкиУ Брюховицькому парку облаштовують алеї та встановлять лавки і урни. 

Станом на 6 грудня у Брюховицькому парку триває реконструкція. Облаштовують алеї та встановлять лавки і урни. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

У парку ім. Б. Хмельницького у Брюховичах облаштовують три алеї, якими найчастіше користуються відвідувачі, які водночас є транзитними. До кінця року роботи з прокладання доріжок планують завершити. Згідно із проєктом, також облаштують лавки та урни.

Доріжки є перехідним об'єктом, їх прокладають за кошти державної субвенції на суму 1,5 млн грн. Ще частину – 1,1 млн грн – дофінансовують з міського бюджету, щоби завершити проєкт. 

Львів змінить призначення парку і надасть йому статус природно-заповідного фонду. Це допоможе врятувати велику територію лісу від зазіхань забудовників. Зараз за документами парк є рекреаційною зоною, яка передбачає забудову, зокрема готелів та ресторанів. Планують також оформити його межі.

У Брюховицькому парку облаштовують алеї та встановлять лавки і урни
Фото: пресслужби Львівської міськрадиУ Брюховицькому парку облаштовують алеї та встановлять лавки і урни
Фото: пресслужби Львівської міськради

Читайте також: У Львові відкриють пішохідну ділянку вулиці Бандери

Фото на головній: пресслужби Львівської міськрадиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW