На Рівненщині вилучили і арештували понад 20 тисяч пачок фальсифікованих цигарокТроє жителів Рівного, за попередньою змовою, організували та налагодили схему реалізації фальсифікованих підакцизних товарів. 

У ході санкціонованих обшуків, проведених в торгових кіосках рівненських ринків, а також в квартирах, садовому будинку, гаражі та у транспортних засобах, якими користуються або які належать фігурантам провадження, у «ділків» виявлено та вилучено більше 20 тисяч пачок цигарок з марками акцизного податку з ознаками підробки, або й взагалі без них. Такою кількістю цигарок, приміром, можна було б загрузити великий вантажний мікроавтобус.Крім того вилучили також мобільні телефони, чорнові записи, які свідчать про протиправну діяльність, та понад 430 тис. грн у різній валюті.

Днями суд наклав арешт на вилучене майно. Вирішується питання оголошення про підозру фігурантам провадження.

Про це повідомляють у прокуратурі Рівненської області, яка здійснюєпроцесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зберіганнята збуту фальсифікованихцигарок з підробленими марками акцизного податку.

Досудове розслідування проводять слідчі СУ ГУНП в Рівненській області за матеріалами УСР в Рівненській області ДСР НП України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW