Через парад у Львові громадський транспорт курсуватиме зі змінами: подробиціУ Львові  долучаються до святкування Дня Збройних сил України. Громадський транспорт курсуватиме зі змінами. 

6 грудня в Україні відзначають День Збройних сил. Із цієї нагоди у Львові проведуть урочисті заходи, тому жителів попереджають про певні перекриття у русі транспорту. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Як зазначив мер міста Андрій Садовий, біля Академії сухопутних військ в другій половині дня планується парад. Буде часткове перекриття вулиць Стрийської і Героїв Майдану. О 10-ій ранку проведуть покладання квіти до могил Героїв на Личаківському кладовищі. 

Зокрема, вулицю Героїв Майданчу перекриють на період з 09:00 до 20:00, а вул. Стрийську (на проміжку від вул. І. Франка до вул. Сахарова) - з 09:00 до 14:00 та з 16:00 до 22:00. 

Цього дня тролейбусний маршрут № 25 не курсуватиме. Водночас автобусні маршрути об’їжджатимуть перекриті вулиці.

Маршрути № 3а, № 18 і № 57 здійснюватимуть об’їзд закритої ділянки по вул. Чмол, вул. Козельницькій, вул. І Франка з виїздом на вул. Шота Руставелі. У такий спосіб вони курсуватимуть весь день, окрім періоду орієнтовно між 14:00 і 16:00, коли вул. Стрийська буде проїзною. 

Читайте також: Чому ми станемо бідніше: як збільшаться податки після вступу в дію законопроєкту №5600AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW