В оновленому спорткомплексі ДЮСШ «Динамівець» відбувся відкритий урок з художньої гімнастики,— ВІДЕОЗдається, ніби час в цьому залі зупинився, а в центрі танцює ніжний лебідь. Але ні. Це – одна з наймолодших вихованок відділення художньої гімнастики в спортивному комплексі ДЮСШ «Динамівець». Їй лише 7 рочків, а вона вже неодноразово виступала на змаганнях. Каже, обрала художню гімнастику, тому що тут дуже гарні елементи. Працювати вміє з різними предметами.

Згадує свої змагання і юна гімнастка Таня. Займатися цим видом спорту дівчинка почала у 6 років і вже третій рік поспіль не втрачає цього захоплення. Каже, подобається займати призові місця.

Художня гімнастика – складний вид спорту. Щоб досягти рівня змагань займатися необхідно щонайменше 2 роки. Набір у групу розпочинається з 3-х рочків.

«Починають вони в ігровій формі. Потім поступово додаються складніші гімнастичні елементи, загальна фізична підготовка спочатку, потім спеціальна фізична підготовка. Тобто все іде поступово», — каже тренерка Оксана Іванюта.

Тренери кажуть, для успіху у спорті недостатньо одного фізичного навантаження. Розвиватися необхідно всебічно, тому у своїх підлеглих виховують багато навиків та вмінь.

«Ми слідкуємо і за оцінками в школі, чи в них порядки в кімнатах, чи вони допомагають батькам по господарству. Ми говоримо, що гімнастка не може бути гарною гімнасткою, якщо вона не хоче вчитися», — зазначає тренерка Вікторія Волощук

Усі ці дівчата займаються у новому відділенні художньої гімнастики на базі спорткомплексу ДЮСШ «Динамівець». Воно відкрилось лише у вересні місяці, але тут вже навчається 60 дітей. Історія заснування цього відділення непроста, адже багато років спортсменкам не було де займатися.

Керівництво комплексу дійсно зраділо і почали активно розвивати цей вид спорту в стінах закладу. Кажуть, в їхньому залі часто проходили різні чемпіонати, однак власного відділення не було. Під час ремонту комплексу для занять художньою гімнастикою підготували усе і в майбутньому планують зустрічати змагання в комфортних умовах.

«У нас на сьогоднішній день придбаний олімпійський килим і наше приміщення дозволяє проводити не тільки Чемпіонати України і Європи. Тому в нас будуть і свої чемпіони, і змагання», — говорить керівник ДЮСШ «Динамівець» Леонід Українець.

Джерело: sk1.tvAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW