Магія вечора: в мережі з’явилися дивовижні світлини Житомира під покровом ночі, — ФОТОРЕПОРТАЖНатомлене місто готується відпочити після напруженого дня. Житомир під покровом ночі особливо чарівний.

Якась особлива, таємнича, романтична атмосфера панує у цей час доби. Вогні вечірнього міста манять. Очима майстерного фотографа, наприклад, Житомир відкривається для нас зовсім з іншого боку. Він ж бо багатогранний, наш Житомир!

Читайте також: ТОП-5 місць для відпочинку взимку на Житомирщині

У мережі Фейсбук фотограф Іван Канкін показав красу вечірнього міста.

А ще сьогодні кінець робочого тижня в багатьох. Хіба ж прогулянка містом у вечірній час доби не чудова ідея? Пропонуємо й читачам нашого сайту помилуватися Житомиром, поглянути на ще одну його грань очима Івана Канкіна!

Водночас бачимо, що зима не забарилася. Прийшла чітку за календарем! Не за горами поринаємо в атмосферу різдвяно-новорічних свят. Дехто жартує, що вже незабаром почнеться в нас режим «після свят»! Це не може не тішити, особливо, усіх, хто любить режим очікування, підготовки свята, усю цю святкову метушню…

Ми бажаємо всім гарного вечора п’ятниці. Налаштовуємося на чудові, яскраві вихідні! Нехай вони минуть на славу! Бажаємо усім також приємного перегляду. Не забуваймо, що ми самі робимо «погоду в домі». А атмосфера в нашому середовищі теж доволі важлива. Влаштовуймо собі маленькі свята частіше, навіть серед тижня, у будні дні, не чекаючи якоїсь особливої дати/нагоди.

Фото: Іван Канкін

Читайте також: Хлопець з Житомирщини зі своєю коханою підкорюють «Україна має талант» пристрасною парною акробатикою, — ВІДЕОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW