Сумчанці присвоїли почесне звання «Мати-героїня»Міська комісія з надання почесного звання «Мати-героїня» 2 грудня провела чергове засідання. Члени комісії під головуванням заступника мера Віри Мотречко розглянули заяву мешканки Сумської міської ТГ, яка народила та виховала до восьмирічного віку десяти дітей, внесла вагомий особистий внесок у виховання їх у сім’ї, створила сприятливі умови для здобуття ними освіти, розвитку здібностей, формування високих духовних та моральних якостей.

За результатами розгляду заяви з відповідними документами було ухвалено рішення клопотати про присвоєння заявниці почесного звання «Мати-героїня» та підготувати нагородний лист.

Жінкам, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня», виплачується одноразова винагорода у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого з 1 січня року, в якому жінці було присвоєно почесне звання (з 2021 року – 22700 грн).

Як ідеться у повідомленні департаменту соцзахисту Сумської міської ТГ, почесне звання «Мати-героїня» було присвоєно 172 мешканкам Сумської міської ТГ, із них 130 проживає сьогодні на території громади.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW