Житомирські правоохоронці викрили директора місцевого підприємства у службовій недбалостіСлідчі Житомирського райуправління поліції спільно зі співробітниками УСБУ в області зібрали докази службового недбальства директора одного з місцевих комунальних підприємств, що призвело до понад півмільйонних збитків. 2 грудня чоловікові оголосили про підозру у кримінальному діянні. Відтак йому може загрожувати ув’язнення на термін від 2 до 5 років.

Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що упродовж кількох років комунальне підприємство укладало договори на постачання гравію, піску, щебеню та наповнювачів з одним і тим же підрядником. Під час більш детального вивчення ситуації, у тому числі бухгалтерських документів, з’ясувалось, що вартість вказаної сировини у декілька разів перевищувала середньоринкову.

За попередніми розрахунками, комунальному підприємству у результаті недбалості керівника, яким укладались відповідні договори, завдано збитку на суму понад пів мільйона гривень.

Наразі слідчі Житомирського РУП повідомили 53-річному чоловікові про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (Службова недбалість) КК України. Нині вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Відповідно до чинного законодавства невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки, карається позбавленням волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Житомирське районне управління поліціїAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW